• PH VR25+1 vrijdag

  • PH VR25+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoorn, Karin tenOverige stafTeammanager
    Wennink-Steenkamp, MarellOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 jun.PH Vr 1 - SVO Twickel Vr 11 - 1
  • Poulestanden PH VR25+1 ( Poule Midweeks 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 VR25+198104463825
    2FC Berghuizen VR25+198016876124
    3PH VR25+1961240172319
    4Almelo VR25+1852127161117
    5UD W. VR25+194143326713
    6De Tukkers VR25+1731330201010
    7Luctor Et Emergo VR25+182152140-197
    8avc Heracles VR25+192162745-187
    9NEO VR25+19108256-543
    10MVV '29 VR25+190091271-590

    Poulestanden PH VR25+1 ( Poule Midweeks 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Berghuizen VR25+1990044123227
    2Rigtersbleek VR25+1970244162821
    3Quick '20 VR25+1951326151116
    4GVV Eilermark VR25+1850336221415
    5De Tukkers VR25+1950445291615
    6PH VR25+193061531-169
    7UD W. VR25+193062240-189
    8Almelo VR25+192251926-78
    9avc Heracles VR25+192161431-177
    10MVV '29 VR25+181071154-433
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baader, LotteTeamspeler
    Bos, NanetteTeamspeler
    Brouwer, MoniqueTeamspeler
    Hoorn, Karin tenTeamspeler
    Keijzers, PriscillaTeamspeler
    Seckel, RuthTeamspeler
    Tigrinate-Spies, LeonieTeamspeler
    Ulenreef, SylviaTeamspeler
    Vrerink, DaphneTeamspeler
    Vries, Marit deTeamspeler
    Wennink-Steenkamp, MarellTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    PH VR25+1

    227 Vrouwen 25+ Midweeks 7x7 (voorjaar)

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd