skip to Main Content
sportvereniging PH
Speelschema Onderling Toernooi Mini’s Tot En Met  JO12

Speelschema Onderling Toernooi Mini’s tot en met JO12

Aanstaande zaterdag sluiten wij met de jeugd t/m 12 jaar het seizoen af met een onderling toernooi.

Nadat wij vorige week de teams hebben gecommuniceerd, presenteren wij nu het speelschema.

Zoals al eerder is gecommuniceerd is er helaas geen publiek welkom vanwege het coronavirus.

De meeste wedstrijden zijn voor de thuisblijvers wel live te volgen via een besloten facebook groep.

U moet lid zijn van facebook en zich aanmelden via de groep: https://www.facebook.com/groups/4015717021803463/

 

Het corona protocol blijft ook tijdens het toernooi van kracht en de jeugd wordt op de volgende tijdstippen verwacht:

 

8.00 uur:               Mini’s en JO8 aanwezig (volg aanwijzingen van de vrijwilligers bij de poort)

10.10 uur:             JO9 en JO10 aanwezig (volg aanwijzingen van de vrijwilligers bij de poort)

13.05 uur:             JO11 en JO12 aanwezig (volg aanwijzingen van de vrijwilligers bij de poort)

Op volgende tijdstip kunt u kind / kinderen weer ophalen op de parkeerplaats:

10.05 uur:             Mini’s en JO8 verlaten PH via de hoofdingang.

13.00 uur:             JO9 en JO10 verlaten PH via de hoofdingang.

16.10 uur:             JO11 en JO12 verlaten PH via de hoofdingang.

Hierbij het speelschema:

 

POULE A: (mini’s en JO8)
1. Tottenham Hotspurs
2. Ajax
3. Paris Saint Germain
4. Borussia Dortmund
5. FC Barcelona
8.30 uur Veld A Tottenham – Ajax
8.30 uur Veld B Paris Saint Germain – Borussia Dortmund
8.44 uur Veld A FC Barcelona – Tottenham Hotspurs
8.58 uur Veld A Ajax – Paris Saint Germain
8.58 uur Veld B Borussia Dortmund – FC Barcelona
9.12 uur Veld A Totenham Hotspurs – Paris Saint Germain
9.26 uur Veld A FC Barcelona – Ajax
9.26 uur Veld B Borussia Dortmund – Tottenham Hotspurs
9.40 uur Veld A Paris Saint Germain – FC Barcelona
9.40 uur Veld B Ajax – Borussia Dortmund
10.00 uur Tribune Prijsuitreiking
POULE B: (JO9 en JO10)
1. Manchester City
2. Real Madrid
3. Schalke 04
4. Napoli
POULE C: (JO9 en JO10)
1. Arsenal
2. Chelsea
3. Valencia
4. Juventus
10.30 uur Veld A Manchester City – Real Madrid
10.30 uur Veld B Arsenal – Chelsea
10.44 uur Veld A Schalke 04 – Napoli
10.44 uur Veld B Valencia – Juventus
10.58 uur Veld A Manchester City – Schalke 04
10.58 uur Veld B Arsenal – Valencia
11.12 uur Veld A Real Madrid – Napoli
11.12 uur Veld B Chelsea – Juventus
11.26 uur Veld A Napoli – Manchester City
11.26 uur Veld B Juventus – Arsenal
11.40 uur Veld A Schalke 04 – Real Madrid
11.40 uur Veld B Valencia – Chelsea
11.54 uur Veld A Nummer 3 poule A – Nummer 4 poule B
11.54 uur Veld B Nummer 3 poule B – Nummer 4 poule A
12.06 uur Veld A Nummer 1 poule A – Nummer 2 Poule B
12.06 uur Veld B Nummer 1 poule B – Nummer 2 Poule A
12.20 uur Veld A Verliezersfinale om plek 5
12.20 uur Veld B Verliezersfinale om plek 7
12.34 uur Veld A Finale
12.34 uur Veld B Verliezersfinale om plek 3
12.55 uur Tribune Prijsuitreiking
POULE D: (JO11 en JO12)
1. Liverpool
2. Olympique Lyon
3. Bayern Munchen
4. Atletico Madrid
5. Internazionale
6. Manchester United
13.30 uur Veld A Liverpool – Manchester United
13.30 uur Veld B Olympique Lyon – Internazionale
13.44 uur Veld A Bayern München – Atletico Madrid
13.58 uur Veld A Internazionale – Liverpool
13.58 uur Veld B Manchester United – Bayern München
14.12 uur Veld A Atletico Madrid – Olympique Lyon
14.26 uur Veld A Liverpool – Bayern München
14.26 uur Veld B Atletico Madrid – Internazionale
14.40 uur Veld A Olympique Lyon – Manchester United
14.54 uur Veld A Liverpool – Atletico Madrid
14.54 uur Veld B Bayern München – Olympique Lyon
15.08 uur Veld A Internazionale – Manchester United
15.22 uur Veld A Olympique Lyon – Liverpool
15.22 uur Veld B Manchester United – Atletico Madrid
15.36 uur Veld A Bayern München – Internazionale
16.00 uur Tribune Prijsuitreiking

 

Back To Top