Speelschema Onderling Toernooi Mini’s tot en met JO12
Aanstaande zaterdag sluiten wij met de jeugd t/m 12 jaar het seizoen af met een onderling toernooi.
Nadat wij vorige week de teams hebben gecommuniceerd, presenteren wij nu het speelschema.
Zoals al eerder is gecommuniceerd is er helaas geen publiek welkom vanwege het coronavirus.
De meeste wedstrijden zijn voor de thuisblijvers wel live te volgen via een besloten facebook groep.
U moet lid zijn van facebook en zich aanmelden via de groep: https://www.facebook.com/groups/4015717021803463/
Het corona protocol blijft ook tijdens het toernooi van kracht en de jeugd wordt op de volgende tijdstippen verwacht:
8.00 uur: Mini’s en JO8 aanwezig (volg aanwijzingen van de vrijwilligers bij de poort)
10.10 uur: JO9 en JO10 aanwezig (volg aanwijzingen van de vrijwilligers bij de poort)
13.05 uur: JO11 en JO12 aanwezig (volg aanwijzingen van de vrijwilligers bij de poort)
Op volgende tijdstip kunt u kind / kinderen weer ophalen op de parkeerplaats:
10.05 uur: Mini’s en JO8 verlaten PH via de hoofdingang.
13.00 uur: JO9 en JO10 verlaten PH via de hoofdingang.
16.10 uur: JO11 en JO12 verlaten PH via de hoofdingang.
Hierbij het speelschema:
POULE A: | (mini’s en JO8) | |
1. | Tottenham Hotspurs | |
2. | Ajax | |
3. | Paris Saint Germain | |
4. | Borussia Dortmund | |
5. | FC Barcelona | |
8.30 uur | Veld A | Tottenham – Ajax |
8.30 uur | Veld B | Paris Saint Germain – Borussia Dortmund |
8.44 uur | Veld A | FC Barcelona – Tottenham Hotspurs |
8.58 uur | Veld A | Ajax – Paris Saint Germain |
8.58 uur | Veld B | Borussia Dortmund – FC Barcelona |
9.12 uur | Veld A | Totenham Hotspurs – Paris Saint Germain |
9.26 uur | Veld A | FC Barcelona – Ajax |
9.26 uur | Veld B | Borussia Dortmund – Tottenham Hotspurs |
9.40 uur | Veld A | Paris Saint Germain – FC Barcelona |
9.40 uur | Veld B | Ajax – Borussia Dortmund |
10.00 uur | Tribune | Prijsuitreiking |
POULE B: | (JO9 en JO10) | |
1. | Manchester City | |
2. | Real Madrid | |
3. | Schalke 04 | |
4. | Napoli | |
POULE C: | (JO9 en JO10) | |
1. | Arsenal | |
2. | Chelsea | |
3. | Valencia | |
4. | Juventus | |
10.30 uur | Veld A | Manchester City – Real Madrid |
10.30 uur | Veld B | Arsenal – Chelsea |
10.44 uur | Veld A | Schalke 04 – Napoli |
10.44 uur | Veld B | Valencia – Juventus |
10.58 uur | Veld A | Manchester City – Schalke 04 |
10.58 uur | Veld B | Arsenal – Valencia |
11.12 uur | Veld A | Real Madrid – Napoli |
11.12 uur | Veld B | Chelsea – Juventus |
11.26 uur | Veld A | Napoli – Manchester City |
11.26 uur | Veld B | Juventus – Arsenal |
11.40 uur | Veld A | Schalke 04 – Real Madrid |
11.40 uur | Veld B | Valencia – Chelsea |
11.54 uur | Veld A | Nummer 3 poule A – Nummer 4 poule B |
11.54 uur | Veld B | Nummer 3 poule B – Nummer 4 poule A |
12.06 uur | Veld A | Nummer 1 poule A – Nummer 2 Poule B |
12.06 uur | Veld B | Nummer 1 poule B – Nummer 2 Poule A |
12.20 uur | Veld A | Verliezersfinale om plek 5 |
12.20 uur | Veld B | Verliezersfinale om plek 7 |
12.34 uur | Veld A | Finale |
12.34 uur | Veld B | Verliezersfinale om plek 3 |
12.55 uur | Tribune | Prijsuitreiking |
POULE D: | (JO11 en JO12) | |
1. | Liverpool | |
2. | Olympique Lyon | |
3. | Bayern Munchen | |
4. | Atletico Madrid | |
5. | Internazionale | |
6. | Manchester United | |
13.30 uur | Veld A | Liverpool – Manchester United |
13.30 uur | Veld B | Olympique Lyon – Internazionale |
13.44 uur | Veld A | Bayern München – Atletico Madrid |
13.58 uur | Veld A | Internazionale – Liverpool |
13.58 uur | Veld B | Manchester United – Bayern München |
14.12 uur | Veld A | Atletico Madrid – Olympique Lyon |
14.26 uur | Veld A | Liverpool – Bayern München |
14.26 uur | Veld B | Atletico Madrid – Internazionale |
14.40 uur | Veld A | Olympique Lyon – Manchester United |
14.54 uur | Veld A | Liverpool – Atletico Madrid |
14.54 uur | Veld B | Bayern München – Olympique Lyon |
15.08 uur | Veld A | Internazionale – Manchester United |
15.22 uur | Veld A | Olympique Lyon – Liverpool |
15.22 uur | Veld B | Manchester United – Atletico Madrid |
15.36 uur | Veld A | Bayern München – Internazionale |
16.00 uur | Tribune | Prijsuitreiking |