• Ondanks het verlies van afgelopen zaterdag tegen Enter Vooruit viel er toch nog wat te vieren aan de Veenelanden. Door het verlies van Juliana’32 is PH verzekerd van lijfsbehoud in de 3e klasse. Maar misschien zit er nog wel meer in het vat. Met nog drie wedstrijden te gaan staat de ploeg op een vierde plek in de laatste periode met slechts één punt achterstand op de lijstaanvoerder. Wellicht lonkt er nog was moois aan de horizon. Zaterdag kan PH hiertoe een eerste stap zetten als het op bezoek gaat bij het Hengelose BWO, dat momenteel op de 8e plek staat, met 4 punten achterstand op PH, dat op plek 5 bivakkeert. Succescoach Stefan Olde Olthof spraken wij na de dinsdagavondtraining.  

    Stefan, na afgelopen zaterdag weet je zeker dat je veilig bent. Voelde dat als een bevrijding?

    Nee, eerder als iets waarvan je wist dat ging komen. Maar het is wel lekker om, met een complete selectie, ongedwongen de laatste wedstrijden te kunnen spelen.

    Nog drie finales. Nog drie keer vlammen. Zijn jullie er klaar voor?

    Na 2 nederlagen verwacht ik een gemotiveerde ploeg die uitstraalt dat we er klaar voor zijn. We kennen BWO als een goede ploeg, met een goed strijdplan, met veel druk naar voren, met spelers met individuele kwaliteit dus we zullen goed voorbereid moeten zijn om daar met de volle buit naar huis te gaan. Daar ligt de focus op, wedstrijd voor wedstrijd.

    Stel dat je promoveert. Is de huidige selectie 2e klasse waardig?

    Pff, haha daar ben ik absoluut niet mee bezig op dit moment. We hebben een hele jonge ploeg, waar nog veel meer rek in zit. Tegen Sparta Enschede, AWC Wijchen en ATC’65 hebben we uitstekend gespeeld en resultaten behaald, in de competitie gewonnen van bijv. Losser en SDC’12, dat moet vertrouwen geven richting de toekomst. Ik heb vanavond ook aan de mannen aangegeven dat ik het team graag bij elkaar wil houden en door wil bouwen. Als je ziet waar we vandaan komen en waar we nu staan, dan mogen we daar best trots op zijn. Trots, maar zeker niet tevreden. We moeten in alle aspecten door ontwikkelen; fysiek sterker worden, zodat we op hogere intensiteit onze speelwijze langer kunnen volhouden en ontwikkelen in het maken van betere keuzes aan en zonder bal.

    Over wie kun je zaterdag niet beschikken?

    Op dit moment zijn we nog in beroep tegen de belachelijke schorsing van Pepijn (Bokhove, red), maar in tegenstelling tot ons normale rechtssysteem ben je bij de KNVB blijkbaar schuldig tot je onschuldig bent. Heel vreemd, hij is dus nu al 1 wedstrijd gestraft, voor iets wat hij niet gedaan heeft. Daarnaast zal Stijn (Jager, red) niet spelen.  

    Bedankt Stefan en succes zaterdag.

    10-5-2025 16:00 BWO - PH Almelo

    Sportpark De Noork – Oldenzaalsestraat 518 Hengelo.

    Daarna komt PH nog twee keer in actie. 17 mei in Nijverdal tegen De Zweef. 24 mei thuis tegen Juliana’32.

     

     


     

    DOELPUNTEN SPONSORS PH 1

    Lennart Mannes

    Stefan Olde Olthof

    Ton Wijnen

    Familie Coban

    Björn Gierveld

    Fam Hergers

    Onne van den Hof

    Opa Gierveld

    Sem Dijkers

    Gilano Waanders

    Pim Gierveld

    Sidi

    Joshua Kuipers

    Arjan Otter

    Jens Hergers

    Jay Esink

    Stijn Dijkhuis

    Melle Lans

    Koen van Reeuwijk

    Jesse Gierveld

    Ruben Leus

    Familie Nijhof

    Nick Haarman

    Dylan Rikmanspoel

    Jesse Smit

    Thijs van Duiven

    Jelle Potijk

    Willem Dekker

    Rogier Vrerink

    Joris van Mook

    Cas van Enst

    Ivar op de Weegh

    Lars Woldendorp

    Familie Gerritsen

    Echo en verrichtingen centrum Mercedes

    Paul Bekhuis

    Sem Lammerink

    Jayden Stuiver

    Raymond Jager

    Tjeerd de Boer

    Edwin Groenendal

    Mark Kroeze

    Kaan Baker

    Kubilay Coban

    Joshua ter Avest

    Han Lubbers

    Daan Jazet

    Lars Bokhove

    Stijn Rensen

    Hans Veldhuis

    Arthur Olde Olthof

    ATB Meijer

    Tijdperk

    Gerard Kers

    Ben Lubbers

    Peter Woldendorp

    Raymond Gierveld

    Dyon Esink

    Roy Knobben

    Knol Drankenservice

     

    OOK  DOELPUNTENSPONSOR WORDEN?

    Neem contact op met Jorn Nijhof

    jorn-nijhof@hotmail.com