skip to Main Content
sportvereniging PH   PH Almelo Webshop

Jeroen Looms
Voorzitter

voorzitter@phalmelo.nl

06-52174913

leon woertman

Leon Woertman
Secretaris

secretaris@phalmelo.nl

06-24176868

Peter Rewinkel
Bestuurssecretaris

redactie@phalmelo.nl
06-51010436

Leo ten Tije
Penningmeester

penningmeester@phalmelo.nl
06-83442960 (na 18:00 uur)

Roy Knobben
Bestuurslid Voetbal

voetbal@phalmelo.nl
06-13839470

Peter Woldendorp
Bestuurslid Voetbal

organisatie@phalmelo.nl
06-40675213

Ben Lubbers
Bestuurslid Accommodatie

accommodatie@phalmelo.nl
06-53618628

Fons Bruns
Bestuurslid Accommodatie

 accommodatie@phalmelo.nl
06-53314149

Charles Rikhof
Administratie
info@phalmelo.nl
0546-862775

Contributie administratie
contributie@phalmelo.nl

Heleen de Jong
Vertrouwenspersoon

meldpunt@phalmelo.nl
06-51964808

Mona Stuivenberg
Vertrouwenspersoon

meldpunt@phalmelo.nl
06-44590269

Niek Haghuis
Dart

niek.haghuis@zonnet.nl
06-42899509

Huub Gasthuis
Dart

tacuma1@planet.nl

image1

Rick Schraven
Sponsorcommissie

sponsoring@phalmelo.nl
06-13849172

Angelien Lubbers

Angelien Lubbers
Boekhouding

factuur@phalmelo.nl
06-28342284

Anne de Jong
Coördinator Opleidingen


opleidingen@phalmelo.nl
06-20969240

Mark Kroeze
Technisch coördinator senioren (1e, 2e)

tcsenioren@phalmelo.nl
06-40603482

Frank Snijders
Technisch coördinator
keepers senioren/bovenbouw

keepers@phalmelo.nl
06-51690862

Geffrey Buld
Technisch coördinator
keepers jeugd

keepers@phalmelo.nl

Jeroen Spies
Coördinator jeugd bovenbouw (JO14 t/m JO19

abc@phalmelo.nl
06-14136700

Tim van Vlijmen
Technisch manager jeugdopleiding

pupillen@phalmelo.nl
06-24419705

Serkan Baseren
Coördinator jeugd onderbouw (JO12, JO13)

onderbouw@phalmelo.nl
06-51539028

Arjan Laarman
Coördinator
jeugd onderbouw
(JO10,  JO11)

JO10JO11@phalmelo.nl
06-82383646

Gerwin Bosch
Coördinator
jeugd onderbouw
( JO8,  JO9)

JO8JO9@phalmelo.nl
06-50265525

Frank Lohuis
Coördinator
jeugd onderbouw
(mini’s)

mini@phalmelo.nl
 06-30934308

Charles Rikhof
Secretariaat

info@phalmelo.nl
 0546-862775

Hans Faber
Wedstrijdsecretariaat

wedstrijd@phalmelo.nl
06-10342612

Jan Olsman
Consul / scheidsrechterzaken senioren

info@phalmelo.nl
0546-862775

Patrick Mulder 
Kleding

patrick_mulder89@hotmail.com

Marcel Lubbers 
Materiaal

 materiaal@phalmelo.nl
06-10912087

Tom Duindam 
Scheidsrechterzaken jeugd

jeugdscheidsrechters@phalmelo.nl
 06-51252377

image01

Lars van der Werf
Medische zaken

welzijn@phalmelo.nl
06-42190656

charles

Charles Rikhof
Schoonmaak

info@phalmelo.nl
0546-862775

Mark Vrerink
Onderhoud

bouw@phalmelo.nl
0546-870716

Thijs van Duiven
Activiteiten

activiteiten@phalmelo.nl
06-52316557

Rupen Sipaan
Activiteiten

activiteiten@phalmelo.nl
06-41425804

William Grooten
Horeca

horeca@phalmelo.nl
06-50228263

Vacature
Coördinator senioren
niet-selectie incl. futsal

Vacature
Coördinator dames/meisjes

Vacature
Coördinator 35+/45+

Vacature
Vrijwilligers-
coördinator

Back To Top