skip to Main Content
sportvereniging PH   PH Almelo Webshop

Jeroen Looms
Voorzitter

voorzitter@phalmelo.nl

06-52174913

Leon Woertman
Secretaris

secretaris@phalmelo.nl

06-24176868

Peter Rewinkel
Bestuurssecretaris

secretaris@phalmelo.nl
06-51010436

Leo ten Tije
Penningmeester

penningmeester@phalmelo.nl
06-83442960 (na 18:00 uur)

Roy Knobben
Bestuurslid Voetbal

voetbal@phalmelo.nl
06-13839470

Peter Woldendorp
Bestuurslid Voetbal

organisatie@phalmelo.nl
06-40675213

Ben Lubbers
Bestuurslid Accommodatie

accommodatie@phalmelo.nl
06-53618628

Fons Bruns
Bestuurslid Accommodatie

 accommodatie@phalmelo.nl
06-53314149

Charles Rikhof
Administratie
info@phalmelo.nl
0546-862775

Contributie administratie
contributie@phalmelo.nl

Heleen de Jong
Vertrouwenspersoon

meldpunt@phalmelo.nl
06-51964808

Niek Haghuis
Dart

niek.haghuis@zonnet.nl
06-42899509

Huub Gasthuis
Dart

tacuma1@planet.nl

Mona Stuivenberg
Vertrouwenspersoon

meldpunt@phalmelo.nl
06-44590269

image1

Rick Schraven
Sponsorcommissie

sponsoring@phalmelo.nl
06-13849172

Angelien Lubbers

Angelien Lubbers
Boekhouding

factuur@phalmelo.nl
06-28342284

Anne de Jong
Technisch Jeugd Coördinator


technischcoordinator@phalmelo.nl
06-20969240

Mark Kroeze
Technisch coördinator senioren (1e, 2e)

tcsenioren@phalmelo.nl
06-40603482

Vacature
Technisch coördinator
keepers senioren/bovenbouw

keepers@phalmelo.nl
06-

Geffrey Buld
Jeugdkeepers Coördinator


keepers@phalmelo.nl

Jeroen Spies
Coördinator jeugd bovenbouw (JO17 t/m O23

bovenbouw@phalmelo.nl
06-14136700

Tim van Vlijmen
Hoofd jeugdopleiding

hoofdjeugdopleiding@phalmelo.nl
06-24419705

Serkan Baseren
Coördinator jeugd middenbouw (JO13, JO14 en JO15)

middenbouw@phalmelo.nl
06-51539028

Arjan Laarman
Coördinator
jeugd onderbouw
(JO8, JO9, JO10,  JO11, MO11 en MO12)

onderbouw@phalmelo.nl
06-82383646

Gerwin Bosch
Kleding jeugd & vrijwilligerscoordinator
kledingjeugd@phalmelo.nl
06-50265525

Charles Rikhof
Coördinator senioren
niet-selectie incl. futsal

info@phalmelo.nl

Daphne Vrerink
Coördinator dames/meisjes

meiden@phalmelo.nl

Vacature
Coördinator 35+/45+

Charles Rikhof
Secretariaat

info@phalmelo.nl
 0546-862775

Hans Faber
Wedstrijdsecretariaat

wedstrijd@phalmelo.nl
06-10342612

Jan Olsman
Consul / scheidsrechterzaken senioren

info@phalmelo.nl
0546-862775

Vacature 
Kleding senioren

Marcel Lubbers 
Materiaal

 materiaal@phalmelo.nl
06-10912087

Tom Duindam 
Scheidsrechterzaken jeugd

jeugdscheidsrechters@phalmelo.nl
 06-51252377

jurrevanthof

Jurre van den Hof
Medische zaken

06-48372488

charles

Charles Rikhof
Schoonmaak

info@phalmelo.nl
0546-862775

Mark Vrerink
Onderhoud

bouw@phalmelo.nl
0546-870716

Thijs van Duiven
Activiteiten

activiteiten@phalmelo.nl
06-52316557

Rupen Sipaan
Activiteiten

activiteiten@phalmelo.nl
06-41425804

William Grooten
Horeca

horeca@phalmelo.nl
06-50228263

Back To Top