skip to Main Content
sportvereniging PH   PH Almelo Webshop

Aankomende toernooien

NaamWanneerVoor wieWaarOrganisatorwebsite
SV Wilhelminaschool
Meidentournooi
11/12-06-2022MO10Hengelo (ov)Wilhelminaschoolwsmeiden@gmail.com
AJC Tournament3/4/5-06-2022O13 / O15Losser AJCinfo@ajctournament.com
EMOS junior Cup30/4 - 1/5 202230/4- JO13, MO13, JO15
1/5: JO17, MO17, JO19
Enschedevv EMOSEMOSjuniorcup@gmail.com
A&B jeugdvoetbaltournooi17-18-19/6/2022JO17 / JO19Valthermondvv Valthermondhttp://www.valthermond.nl
Jeugdtournooi
HVV Tubantia
11-06-2022Ochtend JO8/9 en 10
Middag JO11 & 12

Hengelo (ov)HVV Tubantiahttp://www.tournify.nl/live/tubantia2022/signup
Noppen&Naaldhakken
Toernooi
26-05-2022
(Hemelvaartsdag)
MO11-13-15-17-19Nieuw-Buienenvv Nieuw-Buinenmeidentoernooi@vvnieuwbuinen.nl
Toernooi Oeken11-06-2022JO7 - JO11Brummenvv Oekenhttp://www.oeken.nl/toernooi@oeken.nl
Remkes jeugdtoernooi11-06-2022JO8 t/m JO15 < 2e klasseEPEsv EPE remkestoernooi@svepe.nl
Hart voor Erremuu-cup4/11-06-2022JO7 t/m JO13 Arnemuidenvv Arnemuidenhttp://www.hartvoorerremuucup.nl
Zeewolde toernooien4 en 11 juni 2022JO9 t/m JO17
MO13 t/m MO19
Zeewoldevv Zeewoldewedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl
100-jarig GVV Eilermark17/6 t/m 19/6 2022JO7 t/m JO17 + MO13Glanerbrug GVV Eilermarkben-krommendijk@hotmail.com
Jumpstyle Jeugdtournooi11-06-2022JO7 t/m JO12BolswardSC Bolswardtoernooien@scbolsward.nl
EURO-SportringMei / juni 2022Jeugdtoernooien Hattem, Meppel, Lommel (B), Oostende (B)Diversel.molkenboer@euro-sportring.org
Rotor 7 X 7vrijdagavond 10-06-202235+ / 45+RekkenSp. Rekkentoernooicommissie@fceibergen.nl
Allard van Bruggentoernooi18-06-2022JO7 t/m JO13HoltenVV Holtenallardvanbruggentoernooi@gmail.com
Zomeravond-toernooien Juliana'3222/7 - 5/8 - 19-8iedereen

(7X7 toernooien)
HengeloJuliana'32 toernooien@svjuliana32.nl

*PH weet niet in hoeverre bovenstaande toernooien vol zitten/nog open zijn voor inschrijving. Neem voor meer informatie en/of inschrijving contact op met de betreffende vereniging.

Back To Top